×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /var/www/zegarki1/public_html/kolekcjonerskie/images/frank-muller/013.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/frank-muller/013

Franck Muller - 013

{gallery}frank-muller/013{/gallery}

Niezawodność, precyzja i elegancja zamknięte w oryginalnej formie. To najlepszy opis prezentowanego w niniejszej ofercie czasomierza FRANCK MULLER Właśnie te cechy sprawiają, że jest to idealne dopełnienie każdego prawdziwego dżentelmena. Wysublimowany kształt koperty tego dzieła sztuki zegarmistrzowskiej w połączeniu z kunsztowną bransoletą lub paskiem tworzą idealną całość, która ucieszy oko nawet wytrawnego miłośnika piękna. Manufaktury FRANCK MULLER  nie trzeba nikomu przedstawiać, bo od wieków kolejnymi innowacjami ugruntowała sobie bardzo mocną pozycję w panteonie najlepszych szwajcarskich marek. Egzemplarz, którego zdjęcia zaprezentowaliśmy poniżej należy do jednych z najlepiej wykonanych replik naszej kolekcji. Jest to replika wyższej klasy z mechanizmem szwajcarskim, Zegarki klasy AAA przeznaczone są dla wytrawnych znawców tematyki, a z uwagi na swą unikatowość i niedostępność mają znaczącą przewagę nad tanimi chińskimi podróbkami. Macie Państwo pewność że drugiego takiego egzemplarza  nie sposób znaleźć.

    SZKIEŁKO SZAFIROWE
    BRANSOLETA TYPU VINTAGE
    MECHANIZM AUTOMATYCZNY PR OD. SZWAJCARSKIEJ
    WODOSZCZELNOŚĆ DO 3 ATM
    REZERWA CHODU 40H
    SEKUNDNIK
    KOPERTA STAL SZLACHETNA

Dodatkowe informacje

  • Model: 013
  • Mechanizm: Automat
  • Pasek: Bransoleta
  • Koperta: Stal szlachetna
  • Wodoszczelność: 3ATM
  • Rezerwa chodu: 40h